آنتونی رابینز

سلطان انگیزشی

سخنران ، نویسنده ، مربی

او در خانواده ی فقیری بزرگ شده و پس از گرفتن دیپلم بهکارهای متعددی مشغول شد ولی موفقیتی کسب نکرد او در آپارتمان بسیار کوچک و اجاره ای زندگی فقیرانه و محقرانه ای داشته است غیر از مشکلات مالی بر اثر پرخوری وزن او به بالای یکصد و بیست کیلوگرم رسید که موجب سستی و خواب آلودگی او می شد ولی جالب اینکه در حین این فلاکت ، ذهنیتی جاه طلبانه ای داشت و در رویایش خود را صاحب قصری باشکوه و با همسری بینظیر و زندگی مجلل تصور می کرد . در نهایت او تصمیم گرفت که با چاقی خود مبارزه کند و به مطالعه کتابهای متعددی پرداخت و با الگوپردازی از افراد موفق و امور ذهنی  بدون رژیم غذایی موفق به کم کردن وزن خود شد و همچنان در راه موفقیت خود گام برمی داشت .

او در صدد برآمد که به دیگران کمک کند تا عظمت وجود خود را دریابند و زندگی موفقیت آمیزی را برای خود بسازند و کمک می کند . او کمک می کند که افراد بتوانند سرنوشت خود را بدست گرفته و بتوانند با انتخاب اهداف ارزشمند و بهبود روابط و غلبه بر مسائل مالی و عاطفی زندگی ایده آلی را در پیش گیرند. او عنوان می دارد که با قدرت احساسات می توان رفتار و منشی را در خود ایجاد کرد که سرنوشت ما را رقم بزند .

راز ذهن- قانون جذ ب

او خیریه ی آنتونی رابینز را تاسیس کرده که به سازمانهایی کمک می کند که کیفیت زندگی افراد ، جوانان ، معلولان ، سالمندان ، زندانیان ، بی خانمانان را بهبود ببخشند

راز ذهن-قانون جذب

درباره‌ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *